Dažnai užduodami klausimai

Laikinas įdarbinimas reiškia, kad turime darbuotojų, kurių reikia Jūsų įmonei. Įsidarbiname pas save ir jie Jūsų įmonėje atlieka Jūsų nurodytas pareigas. Mes prisiimame atsakomybę ir rūpinamės teisėtais darbo klausimais.

Tai priklauso nuo reikalingos srities ir kvalifikacijos, tačiau vidutinis laikas yra 3-4 savaitės. Iki to laiko visi dokumentai yra paruošiami ir darbuotojas atvyksta.

Mes pasirūpinsime visais reikalingais dokumentais – vizomis, leidimais, sveikatos patikrinimais ir pan.

Tai mažai tikėtinas dalykas, tačiau jei taip nutinka, Jums tai nieko nekainuoja.

Laikinas įdarbinimas reiškia, kad turime darbuotojų, kurių reikia Jūsų įmonei. Įsidarbiname pas save ir jie Jūsų įmonėje atlieka Jūsų nurodytas pareigas. Mes prisiimame atsakomybę ir rūpinamės teisėtais darbo klausimais.

Jūs mokate tik už darbuotojo atliktą darbą – jokių kitų mokesčių.

Darbo ieškantysis užpildo mūsų formą arba atsiunčia savo gyvenimo aprašymą (CV). Informacija turi būti teisinga ir kuo išsamesnė. Kreipiamės į darbo ieškantį asmenį, jei reikia papildomos informacijos mums ar suinteresuotai įmonei. Kai įmonė patvirtina Jūsų kandidatūrą, mes sutariame dėl abipusių sąlygų ir sutvarkome visus reikalingus dokumentus. Jei reikės, apgyvendinsime darbuotoją.

Mes palaikysime ryšį per visą darbo laikotarpį su abiem pusėms – įmone ir darbuotoju – ir būsim pasirengę spręsti iškilusius aktualius klausimus.

Daugiausia is Ukrainos, Moldovos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir pan.

Laikino įdarbinimo darbuotojai gali būti skirtingų sričių. Tarp populiariausių yra įvairios pramonės šakos (metalurgija, energetika, miškininkystė, statybos ir kita).

Pirmiausia apžvelgiame Jūsų poreikius, o tada pradedame nuo labai išsamaus įdarbinimo proceso. Įdarbindami nedarome jokių nuolaidų ir kruopščiai tiriame savo darbuotojų patirtį, žinias ir rekomendacijas. Mums svarbu, kad darbuotojai turėtų ankstesnę darbo patirtį toje srityje, į kurią norite juos priimti. Po mūsų atrankos, mes supažindinsime Jus su kandidatais, jei norėsite įsitikinti ar jie tinkami. Mes darome išankstinę atranką, tačiau galutinį sprendimą priimate Jūs.

Neradote Jums tinkančio atsakymo čia? Susisiekite su mumis – mes mielai atsakysime į Jūsų klausimus.