NUVALO ĮMONIŲ GRUPĖ


„Nuvalo“ įmonių grupė dirba nuo 2005 m. Tai reiškia, kad mes turime virš 17 metų tarptautinę patirtį skirtinguose žmogiškųjų išteklių paslaugose. Mes esame pasirengę 100% pasiūlyti geriausią sprendimą abiems – mūsų klientams, ieškantiems darbuotojų, bei darbuotojams, ieškantiems darbo.

Mūsų sėkmės faktorius yra ambicija pasiūlyti geriausia kokybę.

Mūsų misija – kokybiškas žmogiškųjų išteklių paslaugų teikimas klientams, mažinant jų darbo jėgos riziką bei laiką.

Mūsų vizija – tapti didžiausiu ir profesionaliausiu žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėju Europoje.

Mūsų Vertybės:

  • Patikimumas

Mūsų partneriams pateikti pažadai visada įvykdyti. Mes esame atsakingi už kiekvieną mūsų teikiamą žodį ir paslaugą. Mes veikiame taip, kad mūsų partneriai kasdien būtų patenkinti sukurtomis galimybėmis.

  • Įsipareigojimas

Įmonės, su kuriomis dirbame, yra skirtingos, todėl mums svarbu kiekvienam rasti tinkamą požiūrį. Mes vertiname savo partnerius kaip individualius asmenis, ir darome viską, kad suprastume jų poreikius ieškant geriausio sprendimo. Mūsų tikslas – skatinti verslo plėtrą.

  • Inovacijos

Mūsų įmonės tikslas – nuolat tobulinti mūsų siūlomas paslaugas. Mums svarbu būti atviriems naujoms idėjoms ir galimybėms.

  • Bendradarbiavimo partneriai

Visada pirmiausia iškeliame savo partnerių interesus. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų teikiama paslauga būtų aukštos kokybės ir sutaptų su mūsų partnerių poreikiais.

Klientai apie mus

Bendradarbiavimas vyko sklandžiai. Mes paprastai turime kvalifikuotus darbuotojus. Mes sugebėjome pakeisti netinkamą darbuotoją be jokių problemų. Mes ketiname tęsti bendradarbiavimą ir tikriausiai sustiprinti bendradarbiavimą.

Loksa Clothing Expert OÜ, Loksa Clothing Expert OÜ

Maloni ir į klientą orientuota paslauga  ????

Lasita Aken AS, Lasita Aken AS

Mūsų bendradarbiavimas su „Nuvalo“ vyko labai gerai. Visi susitarimai buvo sudaryti greitai, o pažadėti buvo galima užtikrintai. Jokių klaidų – puiki bendradarbiavimo patirtis. Mūsų griežta rekomendacija užmegzti partnerystę su šia įmone. Labai ačiū! “

OÜ Dualteam, OÜ Dualteam